KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779008

nr 1277 9008

Emile Breysse

(1880-1965), Frankrike

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 48x71 cm

Emile Breysse, fransk bildkonstnär född 1880, död 1965.

måndag 30 september 2019
kl 18:26:17

Emile Breysse

Läs mer om Emile Breysse